Projekt

Projekt

Bytový dům Pod Hůrkou

Nové moderní bydlení v Klatovech jako jistota vložených investic a záruka kvalitního bydlení?

Pořiďte si byt v rámci developerského projektu Bytové domy Pod Hůrkou.

Připravujeme pro Vás výstavbu 26 moderních bytových jednotek situovaných do sedmi nadzemních podlaží. Dispozičně jsou byty navrženy jako 2+kk, 3+kk. Ke každému bytu přísluší sklep a garážové nebo parkovací stání v parkovacím domě (další je možné dokoupit). Atraktivní je možnost výběru bytu se zahrádkou v přízemí domu.

Parkovací etážový dům

Součástí projektu je dvoupodlažní parkovací dům, který na ploše nabídne celkem 132 garážových a parkovacích stání.

Při pořízení bytové jednotky je vždy nezbytné zakoupit i stání. Zájemci si však mohou vybrat konkrétní parkovací místo v zastřešeném prostoru garáží či na otevřené střeše s vlastním vjezdem. V případě potřeby je možné další parkovací stání dokoupit.

Parkovací etážový dům
Celková situace
Bydlení pro každého

Technické provedení

Jedinečnost tohoto projektu spočívá v kvalitním a odborném provedení stavebních prací, a to za využití moderních technologií a stavebních materiálů. Tím se podařilo docílilt efektivní úrovně technických parametrů například ve vztahu k ekonomické náročnosti jednotlivých bytových jednotek.

 

Popis standardu vybavení

Prostor pro každého

Byty vybavením i velikostí uspokojí všechny generace. Zabydlí se v nich mladé páry nebo vícečlenná rodina toužící po novém bydlení v klidné lokalitě nedaleko centra města, ale také starší rezidenti hledající pohodlí a dostupnost služeb. Stejně tak se jedná o ideální příležitost pro investory, kteří hledají byty vhodné k pronájmu.

 

Více o lokalitě

Pokoj