Projekt

Atrium park

Developerský projekt s názvem Atrium park plynule navazuje na starší městskou zástavbu v lukrativní lokalitě Klatov – Pod Hůrkou. Jedná se o komplex 6 bytových domů s vlastní infrastrukturou a parkem. Výstavba projektu byla zahájena v roce 2014 a vlastní dokončení je plánováno v rozpětí let 2018-2019. Moderní studie bytových domů přináší skvělý poměr mezi využitím prostoru a světla při zachování ekonomického provozu domácnosti. Kvalitní technologické provedení stavby zaručí Vaši nejvyšší spokojenost.

Myslíme na každého

Projekt je navržen komplexně s cílem Vašeho spokojeného bydlení. Dětem přináší hřiště uprostřed parku, lidem s omezenými možnostmi pohybu zaručuje kompletní bezbariérovou dostupnost, nejen do domu, ale i v rámci jednotlivých podlaží (výtah). Vlastníte auto, nebo byste rádi dílnu? Není problém, každý si může dokoupit parkovací stání uzamčené závorou, nebo samostatnou garáž. Pro Vaše návštěvy je také možné využít menší parkoviště.

Bydlení pro každého
Prostor

Dostatek prostoru

U každé bytové jednotky naleznete odděleně místnost šatny, či komory. U některých bytů jsou obě tyto možnosti současně. Můžete se také těšit na terasu, či balkon, které jsou u všech bytů samozřejmostí. Každý byt má také oddělenou koupelnu od toalety. Všechny byty jsou velmi světlé a prostorné (průměrná výměra bytu 2+kk je okolo 76m2).

Podporujeme Vaše vize

U jednotlivých bytů je možné (pokud není určeno jinak) po dohodě s developerem upravit dispozici, vyměnit standardy vybavení, či provádět jiné stavební a technické úpravy budoucí jednotky ještě ve výstavbě. Na výběr máte širokou paletu vzorů a barev od omítek, obkladů, dveří až po podlahy. Právě díky tomu můžete svůj byt upravit ke své nejlepší představě.

podporujeme vize