Postup prodeje

Rezervujte si byt ještě dnes

Rezervujte si svůj vysněný byt,
není nic jednoduššího!

Rezervační smlouva

Klient uzavře s Realitní společností České spořitelny rezervační smlouvu na koupi bytové jednotky, parkovacího stání a garáže. Uzavřením rezervační smlouvy a úhradou rezervačního poplatku 50.000,- Kč za bytovou jednotku, 30.000,- Kč za garáž/ parkovací stání si klient zarezervuje po dobu 30-ti dnů svoji vybranou nemovitost. V této době se připraví smlouva o smlouvě budoucí kupní a klient má dostatek času na vyřízení případného hypotečního úvěru. (odkaz na Financování) Zaplacené rezervační poplatky se započítávají na úhradu první splátky kupní ceny.

--- oddelovac ---

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Klient uzavře s developerem (STAFIN) Smlouvu o smlouvě budoucí kupní. Taková smlouva bude obsahovat všechny náležitosti budoucího převodu, a to hlavně identifikaci kupujícího, specifikaci převáděné jednotky a příslušenství, cenu a způsob jejího zaplacení, termíny dokončení stavby a předání nemovitosti.

Splátka kupní ceny je stanovena takto:

  • splátka ve výši 20 % celkové ceny, do 14 dnů ode dne podpisu této smlouvy o smlouvě budoucí
  • splátka ve výši 25 % celkové ceny, po dokončení hrubé stavby a po zapsání nově vzniklých jednotek do katastru nemovitostí 
  • splátka ve výši 25 % celkové ceny, po dokončení hrubých rozvodů ZTI a elektro v dané bytové jednotce 
  • splátka ve výši 20 % celkové ceny, po dokončení vnitřních omítek a obkladů v dané bytové jednotce
  • splátka ve výši 10 % celkové ceny, do 14 dnů ode dne podpisu této smlouvy o smlouvě budoucí, doplacení celkové kupní ceny po kolaudaci objektu, před podpisem kupních smluv nebo doplacení celkové kupní ceny do úschovy Československé obchodní banky, a.s.

V závislosti na postupu výstavby jsou jednotlivé splátky kupní ceny upravovány. Postup splátek je stanoven s ohledem na větší přehlednost uhrazených financí, tj. vždy až po dokončení ověřitelné etapy.

Klient také může využít možnost zaplacení 90% kupní ceny až po kolaudaci objektu. Tato možnost ovšem znamená navýšení celkové kupní ceny o 2%. Splátkový kalendář by poté vypadal takto:

splátka ve výši 10 % celkové ceny, do 14 dnů ode dne podpisu této smlouvy o smlouvě budoucí doplacení celkové kupní ceny po kolaudaci objektu, před podpisem kupních smluv

--- oddelovac ---

Výběr ze standardů a klientské změny

Nyní je čas vybrat si ze standardů bytové jednotky. Po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní budete moci navštívit vzorkovnu dodavatele interiérového vybavení, kde si můžete vybrat z několika vzorů a barevných variant, které jsou k bytovým jednotkám standardně dodávány. Pokud by Vám přesto tento bohatý výběr nestačil, lze se dohodnout na nadstandardním vybavení, přesně dle Vašich potřeb a přání. Cenové rozdíly těchto nadstandardů budou vyúčtovány nad rámec kupní ceny. Zároveň, pokud je tato možnost u daného bytového domu povolena, můžete aktivně zasáhnout do probíhající výstavby. Máte-li přání na stavební úpravy – chcete posunout příčku, vyměnit vanu za sprchový kout, nebo třeba rozvrhnout elektroinstalaci jiným způsobem – zde máte možnost upravit si byt dle svých představ a požadavků.

 

O postupu klientských změn se dočtete více pod odkazy níže.

--- oddelovac ---

Kupní smlouva

Smlouvy kupní podepíšete s developerem po kolaudaci bytové jednotky a úhradě 100% kupní ceny v advokátní kanceláři Mgr. Pavla Krpejše, Františkánská 120/7, Plzeň. Poplatky spojené s vypracováním kupních smluv a vkladem těchto smluv do katastru nemovitostí hradí prodávající.

--- oddelovac ---

Předání nemovitosti

Bytová jednotka včetně příslušenství je zkolaudovaná, kupní cena je Vámi uhrazená, na Katastru nemovitostí probíhá převod vlastnického práva ve Váš prospěch. Nyní je čas Vám nemovitost slavnostně předat. Stáváte se plnohodnotným majitelem skvělého bytu. Nyní už zbývá se jen nastěhovat a do sytosti si užít svého nového, nádherného bydlení.

Rezervujte si byt ještě dnes

Moderní byty v atraktivní lokalitě Pod Hůrkou - místo, kde se spojuje elegance s tradicí královského města.